2015.08.07

Kategori » Rüyalar

Rüyada fare öldürmek

Masa

Rüyada fare öldürmek, size dost gibi görünen ama aslında size düşmanlık yapan birisinden kurtulacağınıza delalet edecektir. Size iyi gibi görünen ve aynı zamanda en yakınlarınızdan biri olan dostunuzun gerçek suratını görecek ve dolayısı ile daha huzurlu bir döneme giriyor olacaksınız.  Kısaca rüyada fare öldürmek, rüya sahibinin hayatında bir temizlik yapacağını ve birçok yanlış insanı etrafından çıkarmak olarak yoluna devam edeceğini gösteriyor.

Rüyada fere görmek bazen bir düşmana işaret ederken, bazen rüya sahibinin içinde oluşan kötü düşünceleri dile getiriyor olacak.
 

Rüyada fare öldürdüğünü görmek
 

Rüyamda fare öldürmek nedir diye merak ediyorsanız, rakiplerinizin olacağını ve bunlar ile başa çıkabileceğiniz gücü bulabileceğinize işaret olacaktır. Özellikle birçok işlerinizin yavaş yavaş tamamlanacağını ve daha mutlu bir hayata döneceğini delalet eden fare öldürmek rüya alimlerinde aslında bir arınma olarak tanımlanmaktadır.
 

Rüyada büyük fare öldürmek
 

Rüyada büyük fare öldürmek, kişinin çok büyük bir dertten kurtulacağını gösterecek. Şuanda başında olan ya da yakında olacak dertlerden oldukça başarılı bir şekilde kurtulacağına işaret edilmiştir. Bu gibi durumlarda etrafınızdan bilgi almalı ve doğru hamleler ile başarıya ulaşabilirsiniz.
 

Rüyada fare ölüsü görmek

 

Rüyada fare ölüsü görmek, yine var olan düşmanları gösteriyor. Aslında fark ettiğiniz am atam olarak karar vermediğimiz kişilere daha yoğunlaşmalı ve gerçek dostunuz ile onları ayırmalısınız. Bazı alimlere göre ise rüya sahibi var olan kötülüklere şahit olacak ve her şeyi gözleri ile görerek huzura kavuşacağına dair yorumlamaktadır

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada ölü fare görmek

Rüyada ölü fare görmek, etrafınızda söz dinlemeyen v ...

Rüyada evde fare görmek

Rüyada evde fare görmek genel olarak düşmana yorulur. Evde far ...

Rüyada fare öldürmek

Rüyada fare öldürmek, size dost gibi görünen ama asl ...

Rüyada siyah fare görmek

Rüyada siyah fare görmek en genel hattı ile hem maddi hem de evdeki ...

Rüyada fare pisliği görmek

Rüyada fare pisliği görmek, rüya sahibi için kısmet ola ...